نرم افزار فارسی لایتنر
ساعت ۳:۳٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

این نرم افزار رو که قرار میدم خیلی میتونه به دردتون بخوره , کاری که میکنه اینه که مثل یک جعبه ی لایتنر تمام نیازهاتون رو روی کامپیوتر در اختیارتون قرار میده  !!! فیش نویسی و اعلام زمان مرور هوشمند و به اشتراک گذاشتن فیشهاتون با بقیه دوستان  و کلی امکانات جالب دیگه همه و همه در این نرم افزار وجود داره و به این روش شما میتونید در حین استفاده از کامپیوتر , در هنگام گشت زدن در اینترنت و ... به راحتی و با صرف زمان بسیار کم درسهاتون رو مرور کنید   ...پیوندها:

1) آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار لایتنر: DOWNLOAD (حجم 17 MB) شامل آخرین نسخه نرم‌افزارلایتنر (1.5.7) دارای قابلیت تولید کارت‌های صوتی، تصویری، متنی، امکان استفاده از قلم نوری برای نوشتن کارت‌ها، امکان ضبط صدا به جای تایپ در کارت، امکان به روز رسانی نرم‌افزار از اینترنت، مبدل کارت از ورد و ... (برای سیستم‌هایی که NET Framework 2.0. روی آنها نصب نشده است باید فایل شماره‌ی 2 نیز دانلود شود. اگر نمی‌دانید برای سیستم شما نصب شده است، ابتدا این فایل را دریافت کنید و در صورتی که هنگام نصب با پیام خطا مواجه شدید، فایل شماره‌ی 2 را نیز دریافت کنید.) توجه: فایل را پس از دانلود Extract کرده و فایل LeitnerSetup.exe را اجرا کنید.

 

 2) پیش نیاز‌های ویندوز برای برنامه‌ی لایتنر: DOWNLOAD (حجم 26.3 MB) فایل dotnetfx.exe نسخه‌ی 2.0.50727.42 برای نصب Microsoft .NET Framework 2.0 و فایل‌های مورد نیاز آن (مانند WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe). برای سیستم‌هایی که NET Framework 2.0. روی آنها نصب نشده است. این فایل‌ها را می‌توانید از سایت مایکروسافت نیز دانلود کنید. (این فایل را پس از دانلود بدون تغییر نام پوشه، Extract کرده و پوشه‌ی کامل آن را در کنار فایل Setup.exe قرار دهید. سپس فایل Setup.exe را اجرا کنید. فایل‌های مورنیاز خود به خود نصب خواهد شد)3 . کرک این برنامه رو از اینجا دانلود کنید و در محلی که برنامه رو نصب کرده اید کپی کنید . DOWNLOAD

 

 

 

 


دوستانی که با لینک های بالا مشکل دارن میتونن از لینک های کمکی زیر استفاده کنند :


لینک کمکی نرم افزار لایتنر  (غیر مستقیم) :  DOWNOLAD FORM 4SHARED

لینک کمکی Dotnetfx  (غیر مستقیم) :  DOWNOLAD FORM 4SHARED

 


با تشکر از گروه Ray-team جهت کرک این نرم افزار 

 


★★★

★★★★★★

★★★★★★★★★★★★

★★★★★★

★★★